Позвоните нам
Меню Закрити

Здорове тіло

Здоровое тело

Фітнес програма Mind body («Здорове тіло» або «Розумне тіло») являє собою поєднання фізичних вправ і медитативних практик, спрямоване на гармонізацію душі і тіла, досягнення балансу емоційного і фізичного стану.

Фітнес програма «Здорове тіло» («Розумне тіло»)

Розумне тіло – це фітнес, який допомагає зміцнити загальний стан здоров’я, вирівняти поставу, створити красиву фігуру, спалювати жир і опрацьовувати групи м’язів, які практично не задіяні в звичайному житті. Програма розроблена на базі пілатесу і включає принципи і елементи таких напрямків, як калланетика, йога, стрейчинг. Це спокійний вид фітнесу, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновага, зміцнення великих і дрібних м’язів, розтяжка, гнучкість.

В чому особливість тренування? Переваги

Здоровое тело

Особливість програми «Здорове тіло» полягає в застосуванні давньої філософії до сучасних способів вдосконалення тіла. Як відомо, йога та інші вчення не відокремлювали життя духу від життя тіла, бачили людину єдиним цілим, які прагнуть до вдосконалення всіх складових особистості. Для сучасної людини цей баланс часто виявляється втраченим, виникає перевтома, емоційне вигорання, неможливість зосередитися, нервозність, стомлюваність. Подолати ці проблеми допомагає даний вид тренувань.

Позитивний ефект на психіку, розвиток впевненості і стійкості до стресів досягається шляхом гармонізації душевних і фізичних сил. Під час заняття ви не просто виконуєте вправи, а концентруєтеся на процесах, які відбуваються в організмі, зосереджуєтеся на своїх відчуттях і вчіться управляти своєю внутрішньою енергією. Здатність контролювати і рухи, і емоції зробить ваше тіло розумним і здоровим. Ви навчитеся чути власне тіло, яке буде слухняно відгукуватися і подарує вам почуття свободи і стан легкості.

Заняття Mind body (Дніпро)

Здоровое тело

«Здорове тіло» в клубі JAIPUR_WELLSPACE – це прекрасний спосіб збалансувати емоційний і фізичний стан, досягти душевної гармонії і зміцнити здоров’я. Багато уваги приділяється зміцненню хребта і досягненню красивої постави. З цією метою опрацьовуються м’язи преса і спини, а також групи дрібних внутрішніх м’язів, про існування яких багато хто навіть не знають. М’язовий дисбаланс, який часто виникає через неправильну або незручною пози на роботі, усувається вправами, що поєднують напругу і розтягування м’язів.

Заняття Mind Body проводять досвідчені тренери клубу JAIPUR_WELLSPACE, які врахують ваш рівень підготовки і стан здоров’я. Зміцнення м’язового тонусу, поліпшення гнучкості, корекція обсягів, розтяжка і релаксація – все це досягається синтезом декількох видів фітнесу і медитативних практик. Навчіть своє тіло здоров’ю, і воно віддячить вам красою і душевною рівновагою.