Позвоните нам
Меню Закрити

Upper body

Upper body

Фітнес програма Upper body спрямована на моделювання верхньої частини тіла. Як і інші види фітнесу, вона задіює всі групи м’язів, але основну увагу приділяє м’язам спини, плечового пояса, преса і рук, розвиваючи їх і коригуючи верхню частину фігури.

Для чого тренування?

Upper body

Силовий комплекс Upper body позитивно впливає на кровообіг і насичення клітин киснем, ефективно зміцнює здоров’я і допомагає позбутися зайвої ваги. Підтягнута спортивна фігура, плоский живіт, тонка талія, красиві міцні руки, стрункість впевненість в собі– такі результати досяжні за умови регулярних занять.

Інтенсивний фітнес з набором силових вправ спрямований на те, щоб активізувати сили організму, зміцнити і розвинути тіло, особливо у верхній його частині, яка для багатьох залишається проблемною. Часто руки, плечі і торс не отримують належного навантаження, особливо в таких видах спортивних занять, які засновані на танцях, бігу, стрибках. Upper body може стати прекрасним доповненням до інших видів кардіо або функціонального тренінгу і допоможе створити гармонійне тіло і красиву поставу.

Даний вид занять може бути і самостійним комплексом, він дає навантаження на всі частини тіла, включає розминку, основну частину і заключну, яка допомагає зняти напругу і розслабитися. Тренер враховує ваш рівень підготовки і фізичних можливостей, з тим, щоб правильно підбирати спортивний інвентар і поступово збільшувати навантаження. В ході тренування можуть використовуватися різні снаряди: гантелі, обважнювачі, м’ячі, амортизатори, бодібари. Новачки починають роботу в полегшеному режимі, поступово переходячи до більш важкого силового обладнання.

Upper body в Дніпрі

Upper body

Якщо ви хочете якісно опрацювати верхню частину тіла і приділити увагу біцепсам, трицепсам, м’язам передпліччя, преса і спини, Upper body для вас! У Клубі Jaipur_Wellspace досвідчені інструктори допоможуть визначити цілі і план тренувань, розрахувати навантаження, підібрати спортивний інвентар і простежити за правильністю виконання вправ.

Починається заняття з розігріву, який допомагає підготувати суглоби і сухожилля до навантажень і стрейчінга для поліпшення еластичності м’язів. Далі робота над великими м’язами, а потім над дрібними. Тренування триває близько 50 хвилин, один підхід включає не менше 10 повторів. Краса, гнучкість, рельєф верхньої частини тіла, а також правильна постава, для якої вкрай важливі опрацьовані м’язи спини і живота – ви зможете домогтися таких результатів, займаючись Upper body в спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE. Програма підійде і чоловікам, і жінкам з різним рівнем підготовки, і може поєднуватися з іншими видами фітнесу.