Позвоните нам
Меню Закрити

TRX

TRX

Тренінг TRX (Total Body Resistance Exercise) - досить новий вид спортивних занять, що став за короткий час дуже популярним у фітнесі. Снаряд TRX являє собою вільно підвішені петлі, робота з якими дозволяє використовувати вагу власного тіла і опрацьовувати абсолютно всі м'язи без прямого навантаження на хребет.

TRX був розроблений для тренувань американських військових, а потім адаптований для занять фітнесом. Тренування з петлями доступне, як для людей із середнім і високим рівнем підготовки, так і для новачків. Петлі TRX дають можливість працювати тілу без стійкої опори, за рахунок чого задіюються всі групи м'язів, включаючи м'язи-стабілізатори. Крім навантаження на м'язи, розвивається витривалість, сила, гнучкість і координація рухів. Довжина ременів регулюється, за рахунок чого можна змінювати ступінь навантаження і зону тренованих м'язів.

Гнучка конструкція створює умови для ефективного тренінгу. Прості вправи стають комбінованими, тому включають в роботу кілька м'язових груп одночасно. Завдяки цьому підвищується енергія і створюється метаболічний відгук, який буде продовжувати витрачати калорії багато годин після закінчення тренування.

Формат тренування дуже динамічний: багаторазові повтори, кругові тренування, вправи на координацію і баланс. Робота з вагою власного тіла без додаткового обтяження, але високоінтенсивна. Методику оцінили і професійні спортсмени, і любителі. Відсутність ударного навантаження на хребет зробив тренінг TRX доступним різним віковим групам, в тому числі і підліткам.

Для комфортних занять потрібно одяг, що не сковує рухів, спортивне взуття. Не зайвим буде взяти з собою воду і рушник, адже інтенсивне навантаження сприяє активному потовиділенню. При наявності хронічних захворювань або перенесених травм слід попередити про це тренера. У спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE заняття ведуть професійні інструктори, які підберуть рівень навантаження і проконтролюють правильність виконання вправ.

Особливість функціонального тренінгу TRX - необхідність утримувати баланс і контролювати рівновагу. Це задіє глибокі зони м'язів-стабілізаторів, чого неможливо досягти при класичному силовому тренінгу. Сидячий спосіб життя часто призводить до проблем з опорно-руховим апаратом і хребтом, застою і спазмів м'язів. Заняття на петлях допомагають усунути м'язовий дисбаланс, відновлюють рухливість суглобів. Активізуються такі функції організму як сила, гнучкість, координація.

TRX може використовуватися в комплексі заходів по відновленню здоров'я спини, при остеохондрозі, сколіозі. Тренування на петлях можуть бути самостійним напрямком занять або доповненням до силових або кардіо тренувань.

Тренування Час Ціна
TRX 1 заняття 60 хвилин 130
TRX 4 заняття (на 30 днів) 60 хвилин 400
TRX 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 720
TRX 12 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960