Позвоните нам
Меню Закрити

Вам потрібен хороший тренажерний зал в Дніпрі? Фітнес-клуб Jaipur_Wellspace обладнаний просторим і функціональним тренажерним залом для занять спортом самостійно або з тренером. Залежно від поставлених цілей і з урахуванням стану здоров'я і рівня підготовки, вам буде запропонована програма тренувань для досягнення результату в короткі терміни.

Тренери тренажерного залу та групових занять

Займатися в тренажерному залі можуть, як початківці, так і досвідчені спортсмени, чоловіки і жінки, які хочуть скорегувати вагу, прокачати м'язи і відновити здоров'я. Наші тренери - це професіонали високого рівня, експерти фітнес індустрії, які підберуть схему тренувань з урахуванням фізіології та індивідуальних особливостей організму.

Тренування Час Ціна
Тренажерний зал 1 місяць 950
WSRC Тренажерний зал 6 місяців 5300
WSRC Тренажерний зал 1 рік 8900

Тренажерний зал в Дніпрі. Індивідуальний підхід і увага до здоров'я

У кожному випадку визначається, який вид тренувань буде найбільш ефективним, розраховується необхідний обсяг і інтенсивність навантаження. Для зниження ваги, зміцнення м'язового корсету або набору м'язової маси формується певна програма занять. Пропрацювати і розвинути всі групи м'язів, поліпшити здоров'я і привести тіло в бажану форму ви можете за допомогою сучасних силових тренажерів і обладнання, кардіо-тренажерів і фітнес інвентарю.

Фітнес клуб (Дніпро) з обладнанням PREMIUM класу

Тренажери NAUTILUS - стандарт фітнес обладнання для силових і кардіо тренувань. Розроблені за допомогою новітніх технологій і з урахуванням біомеханіки для безпечних і ефективних занять спортом. Для кожної групи м'язів руху в певних площинах створюють оптимальне навантаження і допомагають правильно розподіляти зусилля. Конструктори компанії домоглися плавного руху робочої ваги, що створює захист від травм і гарантує безпеку навіть при високоінтенсивному тренінгу.

Силове обладнання Plate Loaded призначене для важкоатлетичних тренувань. Тренажери спроектовані таким чином, щоб м'язи під час тренування постійно отримували посилене навантаження. Функціональне і зручне обладнання допоможе максимально ефективно виконати широкий спектр завдань за досить короткий період часу.

Спортивні снаряди - гантелі, штанги-вільні ваги для вправ з навантаженням. Заняття проходять під контролем тренера. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати оптимальну програму тренувань і подбають про те, щоб навантаження було безпечним для хребта і суглобів.

Спортивний клуб в центрі для досвідчених спортсменів і початківців

Наші інструктори з радістю допоможуть тим, хто вперше прийшов в зал і не знає, з чого починати. Для тих, хто має досвід, ми підберемо систему занять з урахуванням стану здоров'я, рівня підготовки та поставлених завдань. У період реабілітації після травм і хвороб система тренувань буде спрямована на відновлення здоров'я.

Сервіс, чистота, зручність і комфорт

Спокійна атмосфера і комфортні умови в клубі дозволяють концентруватися на виконанні спортивних завдань. Ефективні тренування в тренажерному залі Jaipur_Wellspace допоможуть привести себе в бажану форму, відчути бадьорість, розвинути силу і зміцнити здоров'я.