Позвоните нам
Меню Закрити

Stretching

Stretching

Термін stretching означає розтягування. Даний вид фітнесу спрямований на розтяжку м'язів і зв'язок з метою розвитку і підтримки їх гнучкості. М'язові волокна мають еластичність, вони скорочуються під дією навантажень і потребують відновлення. Стрейчинг - це спосіб планомірної розтяжки, гімнастика, яка приводить в тонус м'язи і ефективно бореться з жировими відкладеннями.

Стрейчинг. Основні можливості

Швидко привести тіло в форму, підготуватися до силових навантажень і зняти напругу після активних тренувань – це тільки частина можливостей стрейчінга. Заняття на розтяжку зміцнюють і оздоровлюють зв'язки і суглоби, які отримують захист від вивихів і розтягувань. Якісне зміцнення м'язового корсету вирівнює поставу і знімає больові відчуття, пов'язані з малорухливим способом життя. Крім того, регулярні заняття стрейчингом активізують рух крові і лімфи, прискорюють метаболізм, а, значить, допомагають спалюванню жиру. Профілактика старіння суглобів, боротьба з нервовим напруженням і стресом і корекція фігури – все це переваги занять стрейчингом.

Регулярні заняття розтягують м'язи, підвищуючи їх еластичність, і при цьому не дають їм рости вшир. Таким чином, тіло набуває стрункість, витонченість і елегантні вигини. Stretching дозволяє опрацювати глибокі шари м'язів, які залишаються незадіяними при звичайних заняттях фітнесом. Розтяжка знімає м'язові і нервові блоки, а значить і хворобливі відчуття в різних частинах тіла. Активізується робота серцево-судинної системи, зокрема периферичні вени і артерії, що служить профілактикою тромбозу і атеросклерозу.

Природна гнучкість, красива постава, відчуття молодості стануть вашими постійними супутниками.

Заняття стрейчингом можуть бути самостійними або чергуватися з силовими і кардіо тренуваннями. Новачкам слід поводитися обережно і виконувати вказівки тренера, не намагатися відразу досягти максимального результату, щоб не пошкодити м'язи. Вже протягом місяця тренувань ви відкриєте приховані можливості свого тіла, позбудетеся від болю і затискачів і оціните переваги сильних розтягнутих м'язів.

Stretching в Дніпрі (центр)

Для правильного виконання вправ важливо ритмічно і рівно дихати, не затримувати і не форсувати вдихи і видихи. За допомогою грамотних тренерів клубу JAIPUR_WELLSPACE ви зможете почати з невеликих навантажень і займатися стрейчингом безпечно і комфортно. З кожним тренуванням ви помітите, як підвищується пластичність вашого тіла, після чого складність вправ може підвищуватися. Чергування статичної напруги з розслабленням під контролем досвідченого інструктора подарує стрункість, впевненість в собі і заряд прекрасного настрою.

Тренування Час Ціна
Stretching 1 заняття 60 хвилин 130
Stretching 4 заняття (на 30 днів) 60 хвилин 400
Stretching 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 720
Stretching 12 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960