Позвоните нам
Меню Закрити

STEP

STEP

STEP-тренування в клубі JAIPUR_WELLSPACE - це можливість створювати і підтримувати красу тіла, навчатися танцювальним рухам, отримувати здоров'я і позитивний настрій. Степ-аеробіка відноситься до найбільш популярних видів універсальних тренувань. Вона поєднує кардіо навантаження, силові вправи і елементи хореографії. Заняття проводяться зі спеціальним обладнанням - платформою, що нагадує сходинку.

STEP-тренування. Основні переваги

Ходьба по сходах відома позитивною дією на суглоби і нерідко призначається ортопедами для розробки суглобів, в тому числі і після травм. На основі даного ефекту була створена система аеробних тренувань на степ-платформах з нековзною поверхнею. Заняття проводяться під ритмічну музику, включають танцювальні кроки і зв'язки, і силове навантаження на всі групи м'язів.

Тренування на степ-платформах дозволяють коригувати фігуру за рахунок ефективного спалювання калорій. Найбільш активне навантаження отримують м'язи ніг, живота і сідниць. Опрацьовується і внутрішня поверхня стегон, а це зона, яку не завжди вдається повноцінно задіяти. Ритмічні кроки на платформу і назад розробляють колінні і гомілковостопні суглоби, роблять їх еластичними і рухливими. В результаті скорочується обсяг жирової тканини, лінія стегна стає більш красивою, а щиколотка витонченою. Основне навантаження спрямована на нижню частину тіла, але танцювальні зв'язки включають і руху руками, які допомагають поліпшити координацію. Крім того, для збільшення силового навантаження можна взяти в руки гантелі.

Степ-аеробіка (Дніпро, центр)

Заняття починають з розминки, поступово складність рухів збільшується і зростає темп. Висота платформи може регулюватися для збільшення інтенсивності навантаження. Тренування тривати близько години, складні рухи змінюються більш легкими і переходом на крок. Відсутнє ударне навантаження, здатне призводити до пошкоджень зв'язок і м'язів. При цьому витрати енергії дуже великі, що дозволяє ефективно спалювати підшкірний жир і коригувати об'єми.

Кардіо навантаження під час занять активізує роботу серцево-судинної системи. За рахунок збагачення крові киснем поліпшується живлення тканин, а підвищення метаболізму допомагає зберігати шкіру підтягнутою. За нетривалий час занять м'язи стають більш пружними, а суглоби рухливими. Крім ефективного і безпечного зниження ваги степ-аеробіка служить профілактикою артриту і остеопорозу. Ще одним результатом стане підвищення витривалості, яке ви обов'язково помітите під час тривалих прогулянок, підйомів по сходах і походів в гори.

Тренування проходять в групах під запальну музику. Займатися можуть люди будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Тренери допоможуть новачкам розучити базові кроки і швидко влитися в загальний ритм занять. Залежно від поставлених цілей навантаження можуть регулюватися. За допомогою степ-аеробіки ви зможете ефективно коригувати фігуру, оздоровити дихальну, серцево-судинну та опорно-рухову системи. А також отримувати заряд бадьорості і веселощів від виконання танцювальних рухів.

Тренування Час Ціна
STEP 1 заняття 60 хвилин 130
STEP 4 заняття (на 30 днів) 60 хвилин 400
STEP 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 720
STEP 12 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960