Позвоните нам
Меню Закрити
Round Training

Round Training (кругове тренування) - це ефективний тип тренувань для підвищення витривалості, приведення в тонус м'язів і спалювання жиру. Тренінг високої інтенсивності об'єднує функціональну, силову і кардіо навантаження.

Round Training - хороший спосіб схуднути і прокачати себе

Даний тип спортивних вправ розвиває силу і підвищує працездатність. Великі витрати енергії допомагають активному зменшенню компонентів жиру, що при правильному харчуванні забезпечує швидке скидання ваги. Кругова тренування використовується і для так званої сушки організму, і створення м'язового рельєфу.

Кругова тренування. Для чого вона?

Робота за принципом кругового тренування дозволяє максимально задіяти всі групи м'язів, привести їх в тонус і налаштувати організм на активність і високий темп. Round Training являє собою комплекс силових і аеробних вправ з мінімальними перервами між собою. Комплекс складають з декількох блоків, в кожен з яких входить до десяти завдань.

Особливість тренінгу - виконання всіх завдань з високою швидкістю і мінімальними перервами на відпочинок. Саме такий підхід дозволяє максимально задіяти можливості тіла і домогтися високих результатів.

Які вправи задіяні в тренуванні?

Кругове тренування в тренажерному залі - це серії досить простих завдань. Підбираються тренажери, які задіють тільки певні м'язи; використовуються вправи з гантелями і обважнювачами, а також прості вправи. Весь комплекс потрібно проходити швидко, в результаті організм залишається розігрітим і не встигає розслабитися. Такий тип навантаження стимулює швидке відновлення організму і дозволяє в короткі терміни отримувати певні результати.

Тренінг високої інтенсивності активно розвиває всі групи м'язів, а також тренує серцево-судинну систему. Перерва між вправами не перевищує 30 секунд або відсутня. Перерва між колами вправ близько 2 хвилин. Весь комплекс може включати від 3 до 6 блоків або кіл. Залежно від кількості кіл вся тренування займає від 30 до 60 хвилин. Таким чином, за короткий час можна пропрацювати практично всі м'язи тіла.

Цілі Round Training

Отже, якщо у ваші цілі входить підвищення витривалості і сили, спалювання жиру і створення рельєфних м'язів, поліпшення стану шкіри і активізація життєвих сил, Round Training допоможе досягти їх. Кругові тренування рекомендовані людям із середнім і високим рівнем фізичної підготовки. При порушеннях в роботі серцево-судинної системи і при хронічних захворюваннях варто попередньо проконсультуватися з лікарем.

Ідеальне тіло з тренерами фітнес клубу JAIPUR_WELLSPACE в Дніпрі

У спортивному клубі Jaipur_Wellspace професійні тренери підберуть для вас необхідний темп навантаження і види вправ. На початковому етапі завдання не виконують на максимумі зусиль. Поступово швидкість виконання зростає і збільшується інтенсивність навантаження. Залежно від стану здоров'я і цілей складається план занять, який допоможе ефективно домагатися результатів, покращувати стан здоров'я і підвищувати життєву активність.

Записаться на тренировку

Тренування Час Ціна
Round Training 1 заняття 60 хвилин 130
Round Training 4 заняття (на 30 днів) 60 хвилин 400
Round Training 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 720
Round Training 12 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960