Позвоните нам
Меню Закрити

Реабілітація

Реабилитация

Займаючись спортом, ведучи активний спосіб життя, і спортсмени-професіонали, і любителі, можуть отримати травму. Чи є це привідом для відмови від фізичних навантажень? Ні! Адже грамотно проведена реабілітація дозволяє відновлювати здоров’я і відновлювати заняття. Важливо звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця, який має знання про специфіку спортивних травм і досвід відновлення спортсменів. Спортивно-оздоровчий центр Jaipur_Wellspace застосовує комплексний підхід до реабілітації після пошкоджень і захворювань. Спортивні лікарі та реабілітологи мають високий рівень підготовки, використовують досвід європейських клінік, а також застосовують власні розробки. Застосування даної методики дозволяє ефективно вирішувати проблеми реабілітації і повертати пацієнтів до звичного способу життя.

Якими бувають травми?

Існує кілька причин отримання травми. Це і порушення техніки безпеки, помилки при виконанні вправ, незвичні умови або обладнання. Крім того перенесені захворювання, а також нещасні випадки і аварії можуть стати причиною порушення функцій організму. Спортивні травми ділять на основні типи:

  • Гострі або несподівані. Вони виникають раптово через зовнішнього впливу (зіткнення, удари, падіння) або внутрішніх пошкоджень. До них відносять удари, переломи, вивихи, розтягнення зв’язок і м’язів.
  • Перенапруга. Повторювана напруга, особливо надмірне, має накопичувальний ефект і здатне призводити до пошкоджень м’язів, хрящів, сухожиль, суглобової сумки, і кісток в різних комбінаціях. В результаті порушується м’язова активність, виникає перевтома, деформації і викривлення.
  • Рецидиви після лікування. Неповна реабілітація, відновлення навантажень до закінчення лікування призводять до повторного травмування і здатні викликати хронічні захворювання. Навантаження при неповному відновленні можуть стати причиною пошкодження зв’язок, розриву м’язів, неправильного зрощення кісток.

Реабілітація після травм і захворювань у фітнес клубі JAIPUR_WELLSPACE

Професійна консультація спортивного лікаря, реабілітолога допоможе виявити проблему, визначити її причини і позначити способи її вирішення. Прийом ведуть грамотні фахівці, які мають багаторічну практику і успіхи у відновленні пацієнтів з різними, в тому числі і складними травмами. Антон Молотков – спортивний лікар, лікар ЛФК, реабілітолог, який знаходить спосіб виправити різні види порушень, підбираючи індивідуальну схему відновлення для кожного випадку.

Які проблеми вирішує комплексна aізична реабілітація?

Відновлення організму і його функцій необхідно:

  • для усунення наслідків пошкоджень: переломів, вивихів, розтягувань, розривів зв’язок;
  • після оперативних втручань: меніски, зв’язки, хрящі, суглоби і хребет можуть потребувати хірургічного лікування; такі операції є досить складними і після них необхідно якісне відновлення;
  • при комплексному лікуванні захворювань опорно-рухової системи: порушення постави, артрити, артрози, грижі міжхребцевих дисків;
  • при лікуванні хронічних захворювань: бронхіти, астма, артеріальна гіпертензія, вегето-судинна дистонія, зайва вага, головні болі, неврози, депресія та інші.

Як проходить відновлення?

Для повного одужання і повернення всіх функцій організму необхідна повноцінна реабілітація. Без неї найякісніше лікування може виявитися неефективним, а відновлення неповним. Повноцінна реабілітація включає три етапи:

  • Пошкоджену ділянку знерухомлюють, застосовують спеціальну легку гімнастику, яка запобігає застійні явища.
  • Застосовують сучасні методики відновлення. Навантаження поступово збільшують, розробляючи пошкоджену частину організму.
  • Досягнутий результат закріплюють. Проводять регулярні заняття вдома або в спортивному клубі.

Після консультації з лікарем для кожного пацієнта визначається комплекс заходів, необхідних в даному випадку. У програму може входити: лікувальна фізкультура, йога, тренажерний зал; різні види масажу; мануальна терапія і кінезіотерапія; консультація дієтолога; рефлексотерапія; психотерапія. Після закінчення відновлюють процедур доктор рекомендує заходи для закріплення досягнутого результату. Це і вправи для щоденної гімнастики, і підбір тренувань в спортивному клубі і басейні.

Відновлення після інсульту (Дніпро)

Варто зупинитися на такій актуальній проблемі як відновлення після інсульту. На жаль, інсульт відноситься до захворювань, які останнім зустрічаються у все більш молодих пацієнтів. Наслідками стають рухові і мовні порушення, а також пов’язані з ними емоційні розлади. Слід знати, що при своєчасній і якісній реабілітації багато з них в різному ступені оборотні.

Заходи, розпочаті в перші три місяці після інсульту, здатні повернути більшу частину втрачених функцій. У центрі JAIPUR_WELLSPACE існує можливість лікарсько-масажної реабілітації після інсульту. Підбір оздоровчих методик, застосування певних видів масажу, фізіотерапії дає позитивний результат і повертає пацієнтів до активного життя.

Ефект відновлювальних заходів залежить від професіоналізму реабілітолога, який побудує програму відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Не менш важливою умовою є дотримання всіх рекомендацій: регулярні заняття, планові огляди, зміна тяжкості навантажень тільки за погодженням з лікарем.

У кожному випадку реабілітація може займати різний період часу. На тривалість впливає тип і тяжкість травми або захворювання, при цьому враховуються особливості пацієнта, його вік, фізична підготовка, наявність хронічних захворювань.

Переваги реабілітації в спортивно-оздоровчому центрі JAIPUR_WELLSPACE

Ви можете отримати консультацію спортивного лікаря і реабілітолога, який розробить програму відновлення з урахуванням вашого здоров’я і побажань. Заняття проходять в комфортних умовах, у зручний час і під наглядом тренерів і лікарів. Застосовуючи різні методики, ми піклуємося і про фізичне оздоровлення пацієнтів, і про їх психо-емоційний стан. Після закінчення відновного курсу Ви зможете продовжити заняття спортом в клубі JAIPUR_WELLSPACE. Йога, пілатес, Тренажерний зал, кардіо навантаження – з різноманіття спортивних тренувань відповідні зможуть вибрати і любителі, і початківці, і професіонали. Всі види тренінгу проходять з досвідченими інструкторами, безпечно і обов’язково принесуть користь вашому здоров’ю.

Записаться на Реабилитацию