Позвоните нам
Меню Закрити

Pump

Pump

Вид силового тренінгу, який з’явився порівняно недавно і швидко завоював популярність. Завдяки тренуванням Pump вдається в досить короткі терміни зміцнити і підтягнути м’язи, і помітно підвищити витривалість. Даний вид тренінгу являє собою поєднання кардіо і силовий навантажень. Ритмічні інтенсивні вправи прийшли з класичної аеробіки, а опрацювання м’язів з використанням гантелей і штанг – з бодібілдингу.

Силовий клас Pump в спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE – це можливість прокачати основні групи м’язів і зміцнити здоров’я без тренажерного залу. Даний тренінг універсальний, підходить і чоловікам, і жінкам будь-якого рівня підготовки. За час заняття опрацьовуються комплексно всі групи м’язів, відбувається спалювання калорій і втрата зайвої ваги. Використовується міні-штанга зі змінними вагами. Досвідчений тренер підбирає ваги для кожної групи м’язів, направляючи роботу на корекцію проблемних зон.

Pump (Памп). Як проходить тренування?

Початок заняття – інтенсивна розминка. Потім силові вправи: присідання, нахили, жими, які виконуються з гантелями або зі штангою. Вся тренування проходить в енергійному ритмі. Синтез аеробних і силових навантажень дозволяє задіяти всі групи м’язів. Швидкий темп і використання штанги з регульованою вагою дозволяють моделювати зони спини, рук, плечей, ніг, сідниць і в короткі терміни домагатися вражаючих результатів. Силове навантаження чергується з розтяжкою. Відсутній ризик перекачатися, адже для набору м’язової маси використовують інші, більш важкі снаряди.

Памп – інтенсивне силове тренування з міні-штангою. Для занять характерні високий темп і повторювані елементи. Ефективна для комплексного зміцнення м’язів всього тіла, підтримки фізичної форми, боротьби із зайвою вагою, зміцнення здоров’я. Заняття проходять в групі, під ритмічну музику, тренер уважно стежить за правильністю виконання вправ. Pump подарує бадьорість, силу, красиве тіло і впевненість в собі.

Записаться на Pump