Позвоните нам
Меню Закрити

Профілактор Євмінова

Профилактор Евминова

Турбують болі в спині? Хочете назавжди забути про дискомфорт в області хребта? Звичайні спортивні тренування – зарядка, пробіжки, силові навантаження – не завжди дають належний ефект. Але! Ми допоможемо вам знову знайти легкість і впевненість в русі за допомогою тренувань на ортопедичному тренажері – профілактор Євмінова, який призначений для лікування і профілактики захворювань хребта в будь-якому віці.

Подібні тренінги абсолютно безпечні і дуже ефективні, що відзначають, як медики і фахівці-реабілітологи, так і самі клієнти нашого клубу.

Профілактор Євмінова. Що це?

Тренажер, дошка або профілактор Євмінова являє собою широку похилу панель, яка оснащена спеціальними перекладинами і упором. Даний тренажер стійко кріпиться до стіни, що дозволяє, при необхідності, змінювати кут нахилу від 10 до 90 градусів, в залежності від характеру тренувань.

Даний метод розроблений з урахуванням особливостей розвитку хребетного стовпа і заснований на щадному, поступовому, дозованому (дошка встановлюється під певним кутом) витягуванні хребта і тренінгу глибоких м’язів спини, який відбувається під вашою власною вагою. Це дозволяє знизити напругу на шийних, грудних і попереково-крижових хребцях, запобігаючи утиску, здавлювання, болі та інші моменти, негативно впливають на стан хребта і всього організму в цілому.

Чого вдається досягти?

Велика частина вправ робиться в положенні лежачи, вниз головою або напіввисі, завдяки чому відбувається максимальне розслаблення м’язового каркаса. Регулярні вправи допомагають відновити поставу і кровопостачання хребетного стовпа. Крім цієї вправи для спини на дошці Євмінова сприяють:

 • поліпшенню харчування міжхребцевих дисків;
 • активізації обмінних процесів;
 • розтягування м’язових волокон, що активує процес відновлення кісткової і м’язової тканини, а також судин;
 • зняття м’язових і суглобових болів;
 • зняття болю в спині;
 • усунення м’язових затискачів;
 • розслабленню спазмованих м’язів, нормалізує їх тонус.

Крім того, завдяки тренування на дошці Євмінова формується розвинений м’язовий корсет, що захищає хребти робить більш стійким до травмуючого впливу повсякденному житті.

Заняття не мають обмежень за віком і рівнем фізичної підготовки, тобто ідеально підходять для всіх.

Кому показані вправи на профілакторі Євмінова?

Вправи на даному тренажері показані при:

 • остеохондроз;
 • порушення постави, сколіозі;
 • хвороба Бехтерева;
 • грижі міжхребцевих дисків;
 • зміщенні дисків;
 • перекосі таза;
 • хронічної форми радикуліту та ін.

Також подібні заняття використовують для відновлення нормального функціонування хребта в післяопераційний період або при травмах. Крім цієї вправи на дошці Євмінова корисні не тільки для людей, у яких є проблеми з хребтом, але також і для всіх інших.

Адже так чи інакше ми всі навантажуємо хребет, особливо коли знаходимося в сидячому положенні. Тому в зоні ризику знаходяться викладачі, офісні працівники, водії, бухгалтера і всі ті, у кого робота вимагає тривалого сидіння. До цього списку можна також можна зарахувати дітей і студентів, які годинами просиджують за незручними партами, часто невідповідними їм по зростанню. Тому ханіматься на тренажері Євмінова можна і в профілактичних цілях:

 • для розслаблення або зміцнення зв’язок і глибоких м’язів спини, складових м’язовий корсет;
 • уповільнення процесів старіння і зносу міжхребцевих дисків;
 • для збільшення гнучкості тіла і його витривалості, а також корекції ваги.

Тренування на дошці Євмінова для лікування захворювань спини в Дніпрі

Заняття на профілакторі Євмінова в спортивно-оздоровчому центрі JAIPUR_WELLSPACE в центрі Дніпра проходять під контролем тренера в міні-групах або на персональних тренуваннях.  Тренування складена з Комплексу простих і доступних, але при цьому ефективних вправ, які виконуються в 3-6 підходів. Тренер-реабілітолог нашого клубу навчить Вас, як правильно сідати, лягати, вставати з тренажера і буде визначати оптимальний кут нахилу дошки на кожному етапі тренувань.

Вправи на дошці Євмінова добре поєднуються з масажем, який можна проводити, як до, так і після тренувань. У разі до – масаж надає розігріваючу дію на м’язи дозволяє і поліпшити кровотік в міжхребцевих дисках, після-розслаблюючу і відновлює. Виконати масаж ви можете також в нашому спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE.