Позвоните нам
Меню Закрити

Pilates

Pilates

Пілатес (Pilates) – система фізичних вправ, яка набирає все більшої популярності. Пов'язано це з тим позитивним ефектом, який надає пілатес на формування красивого тіла. Особливістю системи є виконання вправ в плавному ритмі, спокійно і без ризику отримати травму. При цьому навантаження поступово зростають і дають можливість опрацювати глибокі шари м'язів.

Пілатес. Що це?

Філософія пілатесу - це спосіб навчитися відчувати своє тіло, розуміти роботу кожної його частини і піклуватися про здоров'я. Джозеф Пілатес розробив систему тренувань з метою оздоровлення хребта і зміцнення м'язового корсету, який допомагає правильній поставі. За допомогою даної системи комплексно опрацьовуються глибокі шари м'язів, розвивається гнучкість і формується гармонійна фігура.

Розмірений темп і увага до дихання – ті риси, які ріднять пілатес з йогою. Поєднання неквапливих рухів з усвідомленим глибоким диханням дозволяє зміцнювати весь організм, розвивати силу і створювати гармонійну фігуру. Неквапливе виконання вправ може створити оманливе враження про їх легкість. Насправді заняття пілатесом розвивають витривалість, порівнянну з іншими видами спорту. При цьому вони коригують перетренованість і перенапруження окремих зон тіла після активних занять спортом.

Pilates ефективний в боротьбі із зайвою вагою, для зміцнення хребта при сидячому способі життя, при болях в спині, для відновлення після травм. Джожеф Пілатес приділяв особливу увагу зоні живота, стегон і сідниць, вважав її центром сили і розробив безліч вправ на підвищення еластичності цих м'язів. Правильний розподіл навантажень, увага до кожного руху дозволяє повноцінно відчувати своє тіло і домагатися вражаючих результатів.

Pilates в Дніпрі (центр)

Такі тренування корисні, як жінкам, так і чоловікам, адже вони вирішують проблему скутості м'язів, болю в спині і нерівномірного м'язового тонусу. Освоювати техніку пілатесу потрібно під керівництвом досвідченого тренера. Кваліфіковані фахівці спортивного клубу Jaipur_Wellspace навчать основним принципам виконання вправ і техніці дихання, а також простежать за правильністю виконання.  При регулярних заняттях складність програми підвищується. З пілатесом все зможете зміцнити своє здоров'я і зберігати прекрасну фізичну і психологічну форму.

Тренування Час Ціна
Pilates 1 заняття 60 хвилин 130
Pilates 4 заняття (на 30 днів) 60 хвилин 400
Pilates 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 720
Pilates 12 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960