Позвоните нам
Меню Закрити

Обгортання тіла

Обертывание тела

Одна з найприємніших і в той же час ефективних СПА-процедур – це обгортання тіла, яке виконується за допомогою спеціальних косметичних засобів. Інтенсивний догляд за тілом спрямований на зволоження, живлення і підтягування шкіри, боротьбу з целюлітом, набряками і підшкірним жировим прошарком. Таким чином, шкіра стає еластичною і сприйнятливою до впливу поживних елементів, а виведення зайвої рідини сприяє корекції ваги.

Обгортання тіла (Дніпро). Яке підійде Вам?

Обертывание тела

У спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE вид обгортання підберуть для вас індивідуально, виходячи з ваших побажань і особливостей організму. Осмотичне обгортання – новий вид догляду, що поєднує сольовий пілінг і кремове обгортання. Процедура включає дві фази: гарячу і теплу.

Під час першої посилюється мікроциркуляція і відбувається фрагментація жирової тканини, а під час Другої виводяться надлишки рідини. Пілінг на основі морської солі і крем з оливковою олією забезпечують двофазний дбайливий догляд, який ідеально підходить для корекції стегон, живота і сідниць.

Види обгортання тіла

Антицелюлітна програма – це поєднання обгортання і масажу. Обгортання Bi-Aktif підсилює циркуляцію крові і активізує захисні функції шкіри, розкриває її пори, а ліполітичний масаж прискорює обмін речовин і сприяє зменшенню обсягів.

Обгортання з використанням маски на основі морських водоростей виконує завдання лімфодренажу. Глибоке очищення шкіри, тепле обгортання і лімфодренажний масаж – це ефективний спосіб виведення зайвої рідини, фрагментації і виведення жирової тканини. Програма допомагає прискорити метаболізм, істотно знизити обсяг жирових відкладень і поліпшити стан шкіри.

Добре відомо омолоджуючу дію обгортань. Інтенсивний догляд із застосуванням якісних косметичних засобів на основі натуральних компонентів, посилений впливом тепла позитивно впливає як на поверхню шкіри, так і на глибокі шари підшкірних тканин. Догляд за допомогою обгортань має стійкий результат за рахунок глибокого очищення, дренажу і живлення шкіри.

СПА процедури (Дніпро)

1.Таласотерапія ANUBIS Barselona.

2. Антицелюлітна програма – LIPOFIT (90 хв.):

  • LIPOFIT-масаж;
  • LIPOFIT-гідромасаж.

Ефективна антицелюлітна програма, спрямована на зменшення обсягу жирової тканини, поліпшення проявів «апельсинової кірки». Зменшує обсяги, відновлює і прискорює обмін речовин. Термоактивний ефект інгредієнтів програми підсилює мікроциркуляцію і зміцнює венозну стінку.

3. Детокс-OSMOPEEL (90 хв.):

  • OSMOPEEL-масаж;
  • OSMOPEEL-гідромасаж.

Дренування, виведення надлишків рідини, очищення і дбайливий догляд. Сольове обгортання використовує гіперосмолярний ефект морської солі, завдяки якому надлишки рідини виводяться на поверхню шкіри. Посилюється мікроциркуляція, активується ліполіз і фрагментація жирової тканини.

4. Аромамасаж масло кунжутне SESAM OIL (60 хв.). Масло для масажу з регенеруючим, антиоксидантним, поживним і релаксуючим ефектами. Зволожує шкіру, викликає відчуття легкого тепла.

5. Пілінг + масаж(60 хв.).

6. Пілінг + гідромасаж(60 хв.).

Обгортання істотно підсилюють ефект фізичних навантажень. У Клубі JAIPUR_WELLSPACE ми можете підібрати заняття до душі: різні види фітнесу, аеробіки, танців допоможуть оздоровити організм і створити красиву фігуру. А за допомогою приємної розслаблюючій процедури обгортання ваше тіло стане красивим і доглянутим.

Запись обертывание