Позвоните нам
Меню Закрити

Mobility

Mobility

Mobility – тренування, що базується на роботі нервової системи, рефлексів. Більшість рухів виконується повільно у тому, щоб дратувати рецептори суглобів, налагоджувати нервово-м’язові зв’язку, поліпшувати передачу сигналів у мозку. Тренування дозволяє відчути наново своє тіло та перенавчитися найважливішим патернам у житті людини – дихання та ходьба, які пов’язані та доповнюють один одного.

MobilityМOBILLITY – рух у різних площинах через стопи, коліна, таз, грудну клітину, шию, скронево-нижньощелепний суглоб, кістки черепа, що безпосередньо пов’язане з диханням та ходьбою, що у свою чергу впливає на роботу гормональної системи. Тренування значно покращить якість вашого руху та відчуття себе у просторі. Ви станете стійкішими, біль у суглобах знизиться, а також Ви будете органічнішими і менш енерговитратними.

Грудобрюшна діафрагма – мембрана, що розділяє грудну та черевну порожнини. Основна робота в диханні виконується саме цим м’язом, і те наскільки ефективно рухається грудобрюшна діафрагма, ми отримуємо дренаж органів, які кріпляться зверху та знизу діафрагми. У результаті ми отримуємо розширення нижніх часток, там, де безпосередньо відбувається газообмін.

Хороша робота грудобрюшної діафрагми дозволяє не включатися додаткової дихальної мускулатури, наприклад, сходові, які у свою чергу створюють компресію діафрагмального нерва, який не дозволятиме активно рухатися купальній частині легень. Діафрагма – м’яз, який реагує на емоційний стан, він часто фіксується у стані вдиху, або у стані видиху, що веде до порушення роботи травної, сечостатевої, репродуктивної, гормональної, видільної системи.