Позвоните нам
Меню Закрити

Кардіозона

Кардиозона

Кардіозона спеціально обладнана тренажерами для розвитку сили, координації і швидкості руху. Заняття даного типу ефективно зміцнюють серцево-судинну систему, стимулюють зниження ваги і розвиток м'язової витривалості. Кардіотренування необхідні для здоров'я серця і судин, коригують фігуру, допомагаючи спалюванню жиру, а також готують організм до силових навантажень.

Кардіозона. Переваги тренувань

В процесі занять на кардіотренажерах м'язи і зв'язки розігріваються і готуються до силового тренування. Активна робота серця збільшує кисневий обмін, роблячи більш еластичними м'язові волокна. Поліпшується загальний обмін речовин, при цьому навантаження на суглоби мінімальна і може варіювати. Навантаження на серцево-судинну систему дозована і знаходиться під контролем. Тренажери аналізують пульс і роботу серця і коригують навантаження. Комп'ютер, керуючий тренажером, підбирає оптимальний тип, інтенсивність і тривалість навантажень в залежності від показань пульсу, бажаної витрати калорій і поставлених цілей.

Кардіо-тренажери STAR TRAC стимулюють роботу серця за допомогою ходьби, бігу, сходження або велоїзди.

Бігова доріжка має різні програми тренувань. Регулюється швидкість і кут нахилу полотна. Витрата калорій, частота кроку і пульс знаходяться під контролем. Наші тренери підберуть для вас найбільш підходящий вид навантаження: розігрів, крос, біг в гору. У разі, якщо показник пульсу стане критичним, тренажер плавно перейде в режим бігу підтюпцем або ходьби.

Велотренажери вертикальні і горизонтальні мають кілька видів тренувальних програм. Ви можете змінювати опір педалей і швидкість їх обертання, сидіти з прямою спиною або нахилятися вперед в режимі прискорення, навантаження на суглоби легко варіюється. При проблемах зі спиною рекомендується займатися на горизонтальному велотренажері, обладнаному опорною спинкою. Вправи задіють великі м'язові масиви ніг.

Степпер - кроковий тренажер, що імітує підйом по сходах. Можливі різні рівні інтенсивності навантаження з можливістю регулювати частоту кроку, тривалість тренування, враховувати пройдену відстань і частоту пульсу. Особливо ефективний для прицільної дії на сідничні м'язи. Автоматичне налаштування встановлює рівень навантаження для кожного клієнта в залежності від індивідуальних показників.

Еліптичні тренажери створюють навантаження, аналогічну лижному бігу. Такі вправи мають високий рівень впливу і ефективності, і при цьому не навантажують суглоби і хребет. Механіка рухів по еліптичній траєкторії виключає удари і тряску, і впливає на всі групи м'язів. Можливість ходьби назад дозволяє опрацьовувати і ті м'язи, які залишаються не задіяними при заняттях на інших тренажерах.

Кардіо тренування приводять м'язи в тонус, допомагають коригувати вагу, розвивати витривалість. Правильний розподіл навантажень під час занять стимулює роботу серця і судин, а також прекрасно знімає стрес і піднімає настрій.