Позвоните нам
Меню Закрити

Йога

Йога

Йога в спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE - це вдосконалення духу і тіла, оздоровлення всього організму і досягнення внутрішньої гармонії. Система фізичних вправ, яка вдосконалювалася століттями, спрямована на розвиток сили, гнучкості, підтримку стану хребта і суглобів. Заняття йогою включають духовну і психічну практики, які допомагають розслабленню, боротьбі зі стресом і досягненню емоційної стабільності.

Класична йога. Йога 23

Yoga 23 являє собою систему спокійних вправ, які допоможуть поліпшити фізичні показники тіла і гармонізувати душевний стан. Заняття йогою доступні і тим, хто не любить важкі навантаження або за станом здоров'я не може виконувати силові тренування. При цьому йога відмінно тренує витривалість, м'язову силу, опорно-рухову систему.

Дихальні вправи допомагають розвинути зосередженість і концентрацію уваги, зміцнюють імунну і нервову системи. Ви навчитеся керувати фізичними і психологічними процесами свого організму, зможете досягати стану умиротворення і відчувати прилив життєвих сил.

Hatha Yoga (Дніпро, центр)

Хатха йога або силова йога передбачає розвиток і застосування, як фізичної, так і розумової сили під час виконання крий (поз тіла). Кожне з них направлено на певні органи, розвиває гнучкість і дозволяє домагатися розслаблення.

Мета Хатха-йоги - досягнення рівноваги енергій. Активна плідна діяльність і здатність до медитації, внутрішньої зосередженості повинні знаходитися в балансі, який дозволяє підтримувати здоров'я і відчувати гармонію. Тренування звільняють тіло від затискачів, сприяють оздоровленню всіх органів і систем і допомагають досягати душевної рівноваги.

У нашому спортивному клубі Хатха-йогу веде досвідчений інструктор Катерина Самойлова, яка практикує з 2000 року.

Kundalini Yoga (Кундалини йога)

Кундаліні йога - йога уважності - ефективна робота і вдосконалення тіла і свідомості. Техніка, доступна людям різного віку і фізичного стану, спрямована на те, щоб за допомогою крий, дихальних вправ і медитації підняти творчу енергію Кундаліні.

Статичні і динамічні вправи мають потужну дію на організм, надають омолоджуючий і оздоровчий ефект, дарують бадьорість, заряджають енергією, дозволяють краще усвідомлювати свої почуття і думки. Шлях самовдосконалення, який розвиває здібності, допомагає реалізувати свій потенціал і зберігати і підтримувати здоров'я.

Записаться на Йогу

Тренування Час Ціна
Yoga 1 заняття 90 хвилин 200
Hatha Yoga 1 заняття 90 хвилин 200
Kundalini Yoga 1 заняття 90 хвилин 200
Yoga 8 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960
Hatha Yoga 8 8 занять (на 30 днів) 90 хвилин 960
Kundalini Yoga 8 занять (на 30 днів) 60 хвилин 960