Позвоните нам
Меню Закрити

HIIT

HIIT

High intensive interval training — високоінтенсивний інтервальний тренінг — досить нестандартний вид кардіотренувань, який дуже швидко завоював популярність і став хітом в спортивних клубах багатьох країн світу. Завдання HIIT – максимум зусиль за короткий період часу, чергуючи високе навантаження і активним відпочинком. Даний тип навантаження можна отримати, якщо, наприклад, чергувати спринтерський біг і ходьбу. Послідовна зміна навантажень високої і низької інтенсивності активізує роботу серцевого м’яза, розвиває витривалість і дозволяє в найкоротші терміни скинути вагу і досягти бажаного результату.

High intensive interval training. Особливість тренування

HIIT

Заняття триває менше, ніж звичайне кардіо, при цьому відрізняється різноманітністю. Нудьгувати точно не доведеться, а втома, можливо, буде сильнішою, ніж після традиційних тренувань. Витрати енергії тривають після закінчення заняття, калорії активно спалюються, що дозволяє швидко привести в порядок фігуру і активізувати дихальну і кровоносну системи. За ефективністю спалювання жиру HIIT не має рівних. Суть тренінгу в повній віддачі під час заняття, інтенсивність вправ максимальна при меншій кількості повторів.

Приступати до високоінтенсивного тренінгу краще після того, як освоєні звичайні кардіо тренування і серцево-судинна система готова до навантажень. Заняття в клубі Jaipur_Wellspace ведуть спортивні інструктори, які стежать за технікою виконання завдань, контролюють ваше самопочуття і частоту пульсу. Втягуватися в HIIT слід поступово, тренер врахує ваш рівень підготовки і розробить послідовність дій з правильним балансом навантажень. Надалі число інтервалів можна буде збільшувати, підвищуючи рівень енерговитрат.

HIIT у Дніпрі

Вважається, що High intensity interval training може освоїти кожен, адже заняття не представляють складності. При цьому контроль тренера дуже важливий, адже потрібно враховувати індивідуальний рівень гнучкості, сили і витривалості, щоб уникати травм і отримувати бажаний результат. Отже, якщо ви активні, готові викладатися і хочете швидко рухатися до мети, HIIT для вас! Освоївши високоінтенсивний тренінг в спортивному клубі Jaipur_Wellspace, ви відчуєте прилив сил, активізує всі групи м’язів, клітинне дихання і отримаєте красиве спортивне тіло.