Позвоните нам
Меню Закрити

Facebuilding

Facebuilding

Facebuilding – фітнес для обличчя або в буквальному перекладі будівництво особи. Комплекс включає вправи для лицьових м’язів, різні прийоми і самомасаж, спрямовані на зміцнення м’язового каркаса, посилення кровообігу і забезпечення припливу кисню до клітин. В результаті відбувається відновлення обмінних процесів в зоні обличчя, шиї і декольте. Регулярні тренування створюють чіткий овал обличчя, підтягнутий контур і загальний ефект омолодження. Сьогодні лицьова гімнастика є альтернативою пластичним операціям і антивіковим програмам.

Як працює Facebuilding?

Шкіру на обличчі і шиї утримують близько ста різних м’язів. Без навантаження вони перенапружуються і слабшають, поступово стають в’ялими. На шкірі з’являються заломи і зморшки, саме так і відбувається старіння. Здоров’я і молодість обличчя – це пружний м’язовий корсет, який підтримує і розгладжує шкіру. В результаті тренувань м’язи зміцнюються і набувають тонус, перешкоджаючи утворенню зморшок і набряків. Також як фітнес зміцнює тіло, фейсбілдінг моделює обличчя і надає йому свіжий здоровий вигляд.

Систематичні заняття досить швидко дають ефект. Лицьові м’язи мають невеликі розміри і легко піддаються тренуванням. Приплив кисню робить шкіру сяючою, а трохи збільшені в об’ємі м’язи розгладжують її і вирівнюють контур. За короткий час помітно поліпшується колір обличчя, а при постійних тренуваннях можна досягти істотного ефекту омолодження.

Facebuilding являє собою комплекс вправ, спеціально розроблених для оздоровлення та збереження молодості зони обличчя. Виконують вправи за допомогою пальців рук, які притримують м’язи і грають роль обважнювачів. Для стану особи важливо кровообіг в шийному відділі хребта, тому можуть застосовуватися і вправи для шиї і для плечових суглобів. Для відновлення зони декольте можуть задіюватися грудний м’яз і руки. Слід пам’ятати, що дані м’язи Малі, легко приходять в тонус і вимагають обережного поводження. Під керівництвом досвідченого тренера ви навчитеся правильно працювати з ними, зможете досягти бажаного ефекту без ризику перенапруги цієї делікатної зони.

Фейсбілдінг в Дніпрі

Заняття в спортивному клубі Jaipur_Wellspace допоможуть відновити м’язовий тонус обличчя. Система вправ, заснована на напрузі і розслабленні, а також елементи самомасажу впливають на поверхневі і глибокі м’язи, капіляри, кровоносні і лімфатичні судини. Оздоровлення шкіри повертає їй пружність і еластичність, в результаті Ви отримуєте підтягнуте обличчя і квітучий зовнішній вигляд.

Записаться на Facebuilding