Позвоните нам
Меню Закрити

Дар бути жінкою

Дар быть женщиной

Майстерність всередині – магія зовні. Гуру Раттана

Наталья Варфоломеева
Наталя Варфоломєєва

Підзаголовок «Майстерність всередині – диво зовні» визначає шлях жінки і суть жіночого начала. Жіноча сила володіє тонкою духовною природою і відбувається зсередини.

Розуму не дано осягнути, а оку побачити те, як ця сила творить зміни, привертає процвітання і багатство і впливає на оточення.

Мені б хотілося розповісти про нашу програму Дар бути жінкою, яку ми почали проводити в нашому клубі.

Ми – це Наталія Варфоломєєва, психолог, що працює в ключі гештальт-терапії, тілесних практиках, сімейної терапії, нео-райхіанські пульсації зі стажем консультування 15 років, і Тетяна Сосновська (це я) – викладач йоги теж протягом 15 років, з них останні 4 роки – Кундаліні йогу. Практикую і вивчаю йогу протягом 20 років під керівництвом багатьох вчителів різних напрямків.

Зустріч з Гуру Раттаною закохала мене в Кундаліні йогу! Для мене це найкраща практика для жінок різного віку!

Програма «Дар бути Жінкою». Для чого вона?

Татьяна Сосновская
Тетяна Сосновська

Програма Дар бути Жінкою – це подарунок мого вчителя Гуру Ратани жінкам усього світу. Мета нашої програми – допомогти жінкам розкрити внутрішню силу через піднесення, пробудження і прийняття власної жіночності у всіх її проявах. Ця програма пропонує технологію свідомої участі в еволюційній трансформації. Про те, як використовувати технологію для того, щоб почати відчувати життя по новому.

Учасникам програми будуть дані ключі до відкриття входу в інший вимір існування. Ключ – це щоденна практика і терпляче просування вперед крок за кроком. Це техніки для розвитку в собі священного жіночого простору. У міру того, як ви будете практикувати, багато чого буде змінюватися, і ви отримаєте безліч дарів – здоров’я, молодість, гармонійні відносини, процвітання. Ви почнете розуміти себе, людей і ситуації на більш глибокому рівні.

Якщо ви відчули всередині себе відгук, Приходьте на нашу програму! Слідкуйте за анонсом в соцмережах і сайті клубу. Пишіть на пошту (WELLSPACERC@GMAIL.COM). телефонуйте: +38 (068) 37-39-900; +38 (056) 37-39-900. Чекаємо Вас на наших зустрічах!

З любов’ю, Тетяна Сосновська