Позвоните нам
Меню Закрити

CYCLE

CYCLE

Сайклінг, спінінг або сайкл-аеробіка (CYCLE) – це тренінг високої ефективності на стаціонарних велосипедах. Сайкл являє собою спеціальний тренажер, який імітує велогонки. Програма скайлінга відноситься до інтенсивних групових тренувань, що дозволяє в короткі терміни домагатися вражаючих результатів.

Сайклінг. В чому особливість тренування?

Сайкл має відмінності від стандартного велотренажера. Він прикріплений до підлоги і оснащений системою управління, яка імітує різні види їзди: по прямій, по петляючій дорозі, по гірській місцевості, по шосе, по піску. Тренажер має функцію індивідуальної настройки, що дозволяє вибирати навантаження відповідно до поставленої мети. Тренування на подібному велотренажері максимально наближене до реальних велосипедних перегонів.

Керує аеробним велотренуванням тренер. За його командою спортсмени змінюють положення тіла, чергують їзду сидячи, стоячи, розминку, спринт, змінюють положення рук (хват керма). CYCLE може поєднуватися і з силовими вправами, які змінюють кардионагрузку і додатково прокачують м'язи. Сайклінг є високоінтенсивним тренінгом, ефективно спалює калорії і створює гарний м'язовий рельєф.

Підтримка гарної фізичної форми, боротьба із зайвою вагою, зміцнення м'язів і розробка суглобів – ті переваги, які оцінили шанувальники сайкла. Крім того, під час тренінгу активізується робота серцево-судинної і дихальної систем, підвищується витривалість, стійкість до стресів і зміцнюється нервова система. Заняття в групі підвищують мотивацію і дають заряд бадьорості і гарного настрою.

Один з найбільш енергійних видів групових тренувань популярний і у жінок, і у чоловіків. Активна їзда по імітованій пересіченій місцевості під запальну музику сприяє виробленню ендорфінів – гормонів щастя, і нікого не залишає байдужим. Під час заняття можна змінювати швидкість обертання педалей, рівень опору і нахил корпусу. Відповідно змінюється рівень навантаження, темп і частота пульсу.

CYCLE - інтервальний тренінг високої інтенсивності, динамічний і захоплюючий.

Сайкл-аеробіка в Дніпрі

Тренування на сайкле в спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE - це гарантоване спалювання жиру, тренування серця і судин, розвиток витривалості, емоції від екстремальної їзди. Грамотні інструктори простежать за правильністю виконання завдань з урахуванням вашого рівня фізичної підготовки. У міру розвитку витривалості ви зможете підвищувати навантаження, регулюючи швидкість і опір. Їзда на гоночному велосипеді подарує незабутні емоції і створить гарний рельєф вашого тіла.

Тренування Час Ціна
$ Cycle 1 заняття 60 хвилин 150