Позвоните нам
Меню Закрити

Body ballet

Body ballet

Напрямок фітнесу, яке поєднує розумні фізичні навантаження і балетну хореографію. Ідеальна постава, граціозні плавні рухи, красива підтягнута фігура, витончена хода – все це відмінні риси, якими знамениті балерини. Сьогодні скористатися їх техніками можна завдяки системі занять Body ballet. Фітнес, спрямований на оздоровлення і набуття красивої фігури, використовує техніки різних видів спорту, танців, йоги. При цьому класична хореографія довгий час залишалася елітним видом мистецтва, що вимагає великої самовіддачі і фізичних зусиль. Тільки недавно була розроблена система, що включає прийоми класичного танцю і поєднує їх з техніками пілатесу, стрейчингу та інших різновидів фітнесу.

Body ballet. Що це?

Body Ballet – це адаптована програма з елементами балетної хореографії, яка підійде дівчатам і жінкам різного віку і будь-якого рівня підготовки. Розумна інтенсивність навантажень, доступні вправи, розтяжка, навчання контролю за своїм тілом планомірно працюють на створення граціозною, гнучкою і підтягнутою фігури. Одним з головних оздоровчих ефектів занять є формування красивої постави, розвиток гнучкості хребта і суглобів. У досить швидкі терміни ви зможете позбутися від зайвого підшкірного жиру і надати ногам, стегнах і сідницях красиві форми. Уміння тримати спину, правильна постановка корпусу і рук, граціозність рухів стануть вашою звичкою.

Крім вправ біля верстата в програму входять руху в положенні сидячи і лежачи (партерна хореографія). Відсутні складні стрибки і повороти, а значить і зайве навантаження на суглоби, стопу і хребет. У той же час всі групи м’язів приводяться в тонус, з’являється гнучкість, витонченість і пластика рухів. Боді балет-ефективний засіб боротьби з порушеннями постави і спосіб створити красиву ходу. Під час вправ на розгорнутих носках практично безперервно працюють сідничні м’язи, тому стегна і сідниці набувають ідеальну форму. Балетні позиції поєднуються з прийомами стрейчінга, при цьому м’язові волокна розтягуються уздовж, ноги набувають точену форму, а ефект «перекачаних ніг» виключається. Гнучкість знаходять так само сухожилля і суглоби, розвивається координація рухів і відчуття балансу.

Боді балет. Як проходить тренування?

Тренування починається з невеликої розминки, розігріву суглобів і м’язів. Потім виконується комплекс вправ біля верстата, під час якого ви відчуєте атмосферу балетного класу, зможете вивчити і відточити руху. Далі виконуються адаптовані па і пліє поза верстата, це вільні вправи в активному темпі, що створюють аеробне навантаження. Після них слід комплекс з елементами пілатесу для зміцнення м’язів преса і спини. В кінці заняття-розтяжка на основі стрейчинга, яка закріпить результат і допоможе розслабитися.

Body ballet в Дніпрі

У спортивному клубі JAIPUR_WELLSPACE ви можете поєднувати Body Ballet з іншими видами фітнесу або використовувати як самостійну систему тренувань. Досвідчені інструктори навчать правильному виконанню всіх елементів і допоможуть освоїти знамениті балетні позиції, батмани і пліє. Хореографія, на відміну від всіх інших систем, формує особливе ставлення до тіла і руху. Ви знайдете особливу пластику і легкість, характерну для людей, що займаються танцем. Даний вид фітнесу активізує кровообіг, позбавляє від застійних явищ і зайвої ваги. Це відмінний спосіб протистояти стресам і зануритися в прекрасний світ танцю.

Записаться на Body ballet