Позвоните нам
Меню Закрити

Східні танці

Belly dance

Фітнес напрямок на основі східних танців – танець живота або belly dance. Дивовижне поєднання спорту і мистецтва допомагає створити красиву фігуру, придбати гармонію рухів і розкрити потенціал жіночності. Belly dance ефективний, як фітнес-програма, яка дає навантаження на всі групи м’язів, розвиває гнучкість і підвищує витривалість. Східний танець – це навчання володінню своїм тілом, самовираженню, артистизму та імпровізації. Дана комбінація благотворно впливає на поставу, роботу внутрішніх органів, коригує фігуру і надає грацію рухам.

Belly dance (Бейлі денс). На чому заснована тренування?

Танцювальний клас Belly dance заснований на східній традиції, для якої характерні пластичні рухи стегон і корпусу. Руки і плечовий пояс активно задіяні в танці, в результаті надовго зберігається красива форма грудей і витончена лінія рук. Тряска – елемент, який активно бореться із зайвою вагою і целюлітом, а також благотворно впливає на органи малого таза. Результатом тряски є і нормалізація роботи кишечника, і поліпшення загального самопочуття, і корекція фігури.

Бейлі денс – відмінний спосіб удосконалювати тіло. Вже після декількох занять ви відчуєте, що рухи придбали впевненість і плавність. Ви зможете розвивати почуття ритму і артистизм, розкрити сексуальність і позбутися комплексів. Результатом занять стануть красива постава, граціозна хода, гнучкість і пластика, які істотно піднімуть якість життя, і забезпечать увагу оточуючих.

Даний вид фітнесу зміцнює м’язи спини, задіє всі відділи хребта, що допомагає впоратися з сутулістю і болями в попереку. Під час танцю задіяні практично всі групи м’язів, в результаті тіло стає підтягнутим і струнким. Танець живота стимулює циркуляцію крові в органах таза і сприятливо впливає на репродуктивне здоров’я.

Східні танці в Дніпрі

Філософія східного танцю заснована на прагненні до гармонії тіла і душі. Це шлях до вдосконалення, спосіб досліджувати, полюбити себе і навколишній світ. Заняття Belly dance знімають емоційну напругу, допомагають розкріпачитися, дарують відчуття легкості. Займатися можуть жінки будь-якого рівня фізичної підготовки. У клубі Jaipur_Wellspace кваліфікований доброзичливий інструктор підбере для вас програму і навчить рухам і прийомам. Кожне заняття буде захоплюючим, подарує бадьорість і навчить розкривати свою жіночність мовою танцю.

Записаться на Belly dance