Позвоните нам
Меню Закрити

Аквазона

Аквазона (парна, сауна) JAIPUR_WELLSPACE

Авказона комплексу JAIPUR_WELLSPACE - місце оздоровлення, зміцнення життєвих сил, розслаблення і відновлення душевної рівноваги. Зняти напругу після фізичних навантажень, привести в порядок тіло і думки ви зможете найбільш підходящим для вас чином.

Парна - традиційний для слов'янської культури спосіб відновлення здоров'я, чия ефективність підтверджена сучасними науковими дослідженнями. Відвідування лазні робить благотворний вплив на обмінні процеси, імунітет, опорно-руховий апарат, кровоносну і ендокринну системи.

Особливістю лазні є висока вологість повітря, насиченого паром. Температура може досягати 90 градусів, при цьому відвідування парної надає дію на весь організм. Посилюється кровообіг, відкриваються пори і виводяться токсини, що сприяє омолодженню шкіри. При відвідуванні лазні температура піднімається поступово і зростає навантаження. Це тренує серцево-судинну систему, витривалість, протистояти простудним захворюванням і стресам.

У парній слід надягати головний убір, паритися 10-15 хвилин, після чого обполіскуватися холодною водою. Таке чергування тренує витривалість, покращує роботу всіх органів і робить позитивний вплив на нервову систему. Відвідування лазні дає заряд бадьорості та енергії, прекрасно впливає на настрій і загальне самопочуття.

Фінська сауна - популярний у всьому світі спосіб оздоровлення. Відмінна риса сауни - низька вологість повітря (10-15%) при високій температурі (може досягати 120 градусів). Завдяки такому поєднанню спека переноситься легко, при цьому надає дію на механізм терморегуляції, який пов'язаний з усіма органами і системами. Під впливом тимчасового нагрівання поліпшуються такі функції, як кровообіг, дихання, властивості крові, обмін речовин.

Низька вологість сприяє посиленому потовиділенню. З організму виводяться шлаки, токсини, знижується рівень молочної кислоти, що допомагає відновленню м'язів. Сауна є безпечним засобом зниження ваги, адже за відвідування виводиться велика кількість поту. Поліпшення кровопостачання і приплив кисню до клітин благотворно впливає на стан шкіри, покращуючи її пружність і еластичність.

Доведено позитивний ефект сауни на кісткові структури і суглоби, який допомагає швидкому відновленню після травм. Процедура благотворно впливає на нервову систему, знімає втому, сприяє розслабленню і наповнює енергією. Для захисту від перегріву в сауні слід надягати головний убір. Загартовування в сауні зміцнить ваші життєві сили, допоможе протистояти стресам і хворобам і сприяє душевній рівновазі.

Заказать визит