Позвоните нам
Меню Закрити

Аквааеробіка індивідуальна

Аквааэробика индивидуальная

Аеробіка у воді (аквааеробіка) – це відмінний спосіб відновлення і оздоровлення всього організму. Фізичні вправи під ритмічну музику, спрямовані на всі групи м’язів, нагадують звичайну аеробне тренування, але проходять в басейні на невеликій глибині під керівництвом і контролем тренера. У чому особливості даного виду тренінгу? Перш за все, це вміле використання властивостей води і її впливу на тіло людини. Вода має більш високий опір, ніж повітря, тому рух у воді вимагає додаткових зусиль. Разом з тим за рахунок виштовхуючої сили води знижується навантаження на хребет і суглоби, що дозволяє щадити і розвантажувати опорно-руховий апарат.

Аквааеробіка. Для чого призначене тренування?

Аквааэробика индивидуальнаяАквааеробіка в спортивному клубі Jaipur_Wellspace допомагає вирішувати різні завдання, досвідчені тренери підберуть індивідуальний комплекс вправ в залежності від поставлених цілей і з урахуванням стану здоров’я. Крім благотворного впливу на хребет і суглоби, аеробіка в воді прекрасно зміцнює м’язи, покращує кровотік і лімфоток, а також стан шкіри. Під час тренувань в басейні відбувається швидке спалювання жиру, при цьому вправи не вимагають занадто сильних зусиль і напруги, використовується природний опір води.

Водна аеробіка. Основні переваги

Аквааэробика индивидуальная

Водна аеробіка відрізняється щадними eмовами, тому практично не має обмежень. Заняття підходять для боротьби із зайвою вагою і целюлітом, для підтримки фізичної форми і формування красивої фігури і жінок, і чоловіків, можуть чергуватися з іншими видами фітнесу. Тренування у воді є прекрасним способом реабілітації після травм і захворювань. Профілактика серцево-судинних захворювань, зміцнення м’язів спини і преса, поліпшення кровообігу, корекція ваги – все це переваги аквааеробіки.

Варто сказати і про додаткові ефекти водних тренувань. Під час занять природним чином відбувається водний масаж, який допомагає боротися з целюлітом і покращує стан шкіри. М’язи після тренування розслаблені, а в тілі відчувається легкість. Відомо позитивний вплив водних процедур на нервову систему. Поєднання з фітнес-навантаженням підсилює цей ефект, що допомагає нормалізувати сон, протистояти стресам і зміцнювати імунітет.

Важливою перевагою аквааеробіки в клубі JAIPUR_WELLSPACE є можливість індивідуальних тренувань. Досвідчений інструктор врахує можливості вашого організму, ступінь підготовки та побажання, щоб підібрати і регулювати навантаження. Заняття проходить за принципом аеробіки і включає розминку, основну частину, опрацювання проблемних зон і відновну затримку. Уміння плавати необов’язково, адже тренування проводиться на невеликій глибині. Результатом занять стане активізація обміну речовин і роботи внутрішніх органів, профілактика застійних явищ в кінцівках і утворення тромбів, зміцнення хребта.

Аквааеробіка в Дніпрі

Аквааэробика индивидуальная

Аквааеробіка – це красива підтягнута фігура, оздоровлення всього організму, ефект загартовування, набуття впевненості і душевної рівноваги.

Вміле використання природних можливостей води і сучасних методик фітнесу подарує вам радість руху, а результатом стане здорове доглянуте тіло і почуття душевної гармонії.

запись аквааэробика