Позвоните нам
Меню Закрыть

Спортивно-оздоровчий центр Jaipur -WELLSPACE про відновлення жіночого здоров'я після пологів.

Пологи. Здавалося б, основні складності залишилися в минулому. Але відомим фактом наслідків пологів є: збільшення вагінального обсягу, зменшення чутливості, різні проблеми, пов'язані з ослабленням м'язів тазового дна, таких як нетримання сечі, геморой. Найчастіше ці процеси пояснюються як «нормальні» і даються поради на кшталт «потрібно почекати», «саме пройде», «так у всіх».

Наші партнери-гінекологи проводять унікальну діагностику стану органів малого таза. Велика частина клієнток відновлює своє здоров'я за допомогою тренувань. Невелика частина потребує медикаментозного лікування. А частина - тільки хірургічно. Тільки якісна діагностика покаже який варіант спрацює. Ми працюємо з клієнтками першої групи за допомогою інтимної гімнастики.

Після пологів м'язи настільки розтягнуті, що повернутися в допологову форму без занять просто не вийде. Іноді це ускладнюється проблемами м'язів тазового дна, кісткового апарату, але, вже давно існує методика швидкого відновлення після пологів.

Наш фітнес центр Jaipur - WELLSPACE RC працює в декількох напрямках:

  • Консультація спортивного лікаря, реабілітолога із застосуванням технік кінезіотерапії та остеопатії. Проводиться візуальна діагностика стану таза, флексіонний тест (тестування рухливості, функціональне тестування м'язів регіону: сідничний м'яз, привідний, грушоподібний).
  • І / або консультація фізичного реабілітолога, мануального терапевта, масажиста.
  • Після консультації та призначень - складаємо індивідуальний план тренувань за показниками.
  • Починаємо індивідуальні або групові тренування з сертифікованим тренером (інтимна гімнастика, робота з м'язами малого таза, тазового дна, профілактика опущення органів малого таза). Практикуємо OFFLINE і ONLINE тренування.

Антон Молотков

Спортивний лікар, реабілітолог

Світлана Мостова

Сертифіцирований тренер

Антон Лобанок

Фізичний реабілітолог, мануальний терапевт, масажист

АНТОН МОЛОТКОВ

СВІТЛАНА МОСТОВА

Спортивний лікар, реабілітолог Сертифіцирований тренер

АНТОН ЛОБАНОК

 
Фізичний реабілітолог, мануальний терапевт, масажист

Якщо у вас є результати досліджень або рекомендація від гінеколога на відновлення - ми зіставляємо результати лікаря з нашим тестуванням. Після цього узгоджуємо гімнастику з лікуючим лікарем. Після місяця тренувань обов'язково проводиться ретест. Після цього проводиться коригування програми і працюємо до результату.

Розклад занять: Вт, Чт 13.00.

Вартість:

  • Консультація реабілітолога, спортивного лікаря - 400 грн.
  • Тренування м'язів тазового дна - 150 грн.

Запис по тел. +38 (068) 37-39-900