Позвоните нам
Меню Закрити

Сосновська Т. Від Ошо до Ошо

Сосновська Т. Від Ошо до Ошо

Захотілося поділитися своїми думками та переживаннями, які прийшли після Динамічної медитації. Робила її вдруге після тривалої перерви (кілька років).

П’ятнадцять років тому в далекому 2006 році я вперше познайомилася з дивовижним вченням Ошо і з головою поринула в світ медитацій, різних груп – від творчих до проживання нового народження. Кілька зим поспіль їздила в Пуну, ашрам Ошо в Індії – дивовижне місце, яке притягувало людей з самих різних країн світу, об’єднаних прагненням пізнати себе, зцілити свої травми. І я дійсно знайшла нове народження і нове ім’я Ма Дів`ям Сампурна, яке дав мені мій перший Майстер – Саммудра (тоді він був Саровар).

Один з перекладів мого імені Сампурна – Тотальність. І я дійсно тотально прожила 5 років в традиції Ошо.

Тетяна Сосновська – викладач Кундаліні йоги

І також тотально пішла з цієї традиції після церемонії Айваска в джунглях Амазонії в Перу. І самі джунглі дали мені моє нове ім’я після проживання чергового народження – чудове ім’я Чакруніта, зменшувальне від Чакруна. Чакруна – це рослина, яка шамани використовують при виготовленні свого чудодійного чарівного напою Айваска. Чакруна дає розширення меж свідомості і нове бачення. Я з властивою мені тотальністю (деякі називають це категоричністю з відтінком несхвалення) повністю відкинула Ошо. По поверненню з джунглів влаштувала ритуальне полум’я з його книг. Викинути не можна, комусь віддати те, в чому переконалася, вважала неправильним. Зараз я про це шкодую, але в 2011 році це було для мене правильним.

Чотири роки поспіль я літала в джунглі до свого шамана. Подорожувала по цій дивній країні, яку полюбила всією душею! Згадала і прожила там одне зі своїх втілень. Ніде більше я так не відчувала енергію Землі і її святість! Гори, Джунглі, Тихий океан, Мачу-Пікчу, озеро Тітікака. Я відчувала себе частиною цієї стародавньої країни.

Останній раз була там в серпні 2014 року. Вже йшла війна. Але скасувати поїздку було складно. Там під час однієї з церемоній було переживання, побачила, як наші воїни в образі козаків встали і захистили нашу землю. Тоді ж відчула як мої дві країни – Україна та Перу – схожі: музичні інструменти, вишивка на одязі, мужні сильні люди, а головне – сильна земна енергія! У джунглях немає інтернету. Ми там були 12 днів. Коли вийшли, дізналися про Іловайськ. З тих пір я не була в Перу, але мрію повернутися.

Роки війни, поранені, лікарня Мечникова, добровольці. Звідкись зверху (я впевнена, мені це прислала мама через півроку після свого відходу) мені прийшла допомога і підтримка у вигляді Кундаліні йоги. І в цій традиції я отримала нове ім’я– Шива Джото – світло Шиви. Бог Шива – покровитель йоги і тантри. Я вже 5 років практикую і викладаю Кундаліні йогу. На своєму досвіді і досвіді учнів спостерігаю з радістю і здивуванням потужний оздоровчий і трансформує вплив цієї неймовірної практики!

За останні 20 років мого життя я побачила закономірність – кожні 5 років в моє життя приходить нова практика, новий напрямок розвитку. Все почалося з зустрічі з йогою і Майстром Андрієм Сідерським. В цьому році я відзначаю 20 років з початку мого нового життя, протягом яких я прожила кілька нових народжень і отримала три нових імені. Кожне ім’я – це етап, який дав певний досвід, знання, глибину усвідомлення себе, певні трансформації.

Я іноді замислювалася – що принесе мені 2021 рік, які нові напрямки, нові знання.

І сьогодні під час Динаміки Ошо прийшло розуміння – насупив період інтенграціі, поглиблення. Адже не випадково, що я вже два рази зробила Динаміку і зібралася на групу «Мистецтво вмирати», яку буде проводити Саммудра – Майстер, який дав мені мій перший духовне ім’я.

З любов’ю, Тетяна Сосновська